23 kwietnia 2022

Plik gpx

Okrężna trasa, ze startem i metą w miejscowości Zabór, liczyć będzie ok. 270 km (dystans MINI 250) lub ok. 510 km (dystans ULTRA 500). Podczas rejestracji na wydarzenie uczestnik samodzielnie dokonuje wyboru dystansu na którym chciałby się sprawdzić.
 
Trasy w całości poprowadzone zostały przez urokliwe zakątki województwa lubuskiego. Zawodnicy przejadą między innymi przez takie miejscowości jak: Żary, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Międzyrzecz czy Babimost. Przewyższenia na trasie wynoszą kolejno ok. 1500 m dla dystansu MINI oraz ok. 2000 dla dystansu ULTRA.
Uczestników Lubuskiej Szosy obowiązują limity czasu przejazdy trasy – na ukończenie krótszego dystansu przewidzianych jest 20 godzin, zaś pokonanie dłuższej pętli nie powinno przekroczyć 30 godzin.
 
Odnośniki do tras, skąd istnieje możliwości pobrania plików gpx na swoje urządzenie, znajdują się na samym dole strony w zakładce dla zawodnika na stronie wydarzenia: https://lubuskaszosa.pl/dla-zawodnika .Wszyscy zapisani na listę startową mogą także pobrać plik gpx ze swojego indywidualnego konta w serwisie BBTracker.
 
Uwaga! Należy mieć na uwadze, że trasa ulegnie jeszcze drobnym korektą. Kolejny objazd trasy zaplanowany jest na połowę maja – z pewnością po nim nastąpią delikatne zmiany w przebiegu tras na oby dwóch dystansach oraz podane zostaną dokładniejsze lokalizacje punktów kontrolnych!

Kontakt

FAQ

Live

Puchar Polski

Dla Zawodnika

Regulamin 250 km

Regulamin 500 km

Najważniejsze informacje

Aktualności

© 2021 lubuskaszosa.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

Web Studio Kristina Romanyk

Zapisy